Новини

Останні новини
Онлайн-нарада з Мінприроди

Онлайн-нарада з Мінприроди

23 квітня 2019 року відбулась онлайн-нарада щодо розроблення проектів регіональних стратегій розвитку на період 2021-2027 роки, організована Мінрегіоном спільно з Мінприроди та групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми „U-LEAD з Європою“ за участі представників всіх областей України.

 

Особлива увага приділялась стратегічній екологічній оцінці (СЕО), а саме: що таке СЕО, хто є суб’єктами розробки, до яких документів застосовується СЕО, які основні складові та етапи її підготовки, за які кошти фінансується розробка. Дано відповіді на найбільш поширені питання щодо процесу розробки СЕО.

Акцентувалась увага на важливості громадського обговорення СЕО та  врахування у документі наданих зауважень та рекомендацій.

Від Черкаської області в онлайн-нараді взяли участь представники Департаменту регіонального розвитку ОДА, Управління екології та природніх ресурсів ОДА, Черкаської АРР, Черкаського ЦРМС.

Довідково. На Черкащині триває процес розробки Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2027 року. Особливістю даного стратегічного документу є втілення принципів SMART-спеціалізації під час розробки, а також широке залучення громадськості до даного процесу.

Що вже зроблено:

– проведено соціально-економічний аналіз розвитку області за останні 5 років;

– створено робочу групу з розробки Стратегії у складі 79 осіб;

– завершується розробка веб-сайту з підготовки Стратегії (на українській та англійській мовах).