Новини

Останні новини
Воркшоп в м.Київ

Воркшоп в м.Київ

19-20 березня 2019 у м. Києві відбувся тренінг-воркшоп: смарт- спеціалізації та процес підприємницького відкриття.
Методика визначення регіональних смарт-спеціалізацій та організація процесу підприємницького відкриття стали предметами обговорення в рамках воркшопу, організованого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, спільно з Об’єднаним дослідницьким центром Європейської Комісії (JRC). В тренінгу також взяли участь представники Генерального директорату регіонального розвитку Мінрегіону. Метою тренінгу було надання підтримки регіонам щодо того, як здійснювати якісний та кількісний аналіз даних та організовувати процес підприємницького відкриття для визначення пріоритетів смарт-спеціалізації для розробки регіональних стратегій смарт-спеціалізації, як компоненту Стратегії регіонального розвитку.
У заході взяли участь близько 100 представників всіх областей України. Від Черкаської області – заступник директора Департаменту регіонального розвитку Сергій Даниленко, директор Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало, заступник начальника Головного управління статистики у Черкаській області Алла Бабич.

JRC розробив Рамкові умови смарт-спеціалізації для країн розширення та добросусідства, переводячи складну ідею стратегії смарт-спеціалізації в конкретні кроки, які можуть бути застосовані країнами Східного партнерства.