Новини

Останні новини
Вебінар з Мінрегіоном

Вебінар з Мінрегіоном

6 березня 2019 року відбувся вебінар щодо розробки стратегій регіонального розвитку на 2021-2027 роки для представників регіональних органів влади та їх партнерів.

Вебінар був організований Групою радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» та Директоратом регіонального розвитку Мінрегіону.

В ході вебінару обговорювались наступні питання: – консультативна підтримка процесів підготовки регіональних стратегій розвитку з боку Групи радників;

– результати аналізу регіональної статистики, яка може бути використана для визначення смарт-спеціалізацій;

– головні елементи процесу підприємницького відкриття (як формувати регіональні робочі групи для процесу підприємницького відкриття, головні питання проведення засідань робочих груп у процесі підприємницького відкриття, фактори вибору пріоритетів смарт-спеціалізації) та ін.

В рамках вебінару також відбулася онлайн-нарада з актуальних питань підготовки регіональних стратегій розвитку на період до 2027 року. На зв’язок виходили представники всіх областей України та розповідали про стан і проблемні питання підготовки стратегій.

Від Черкаської області в вебінарі та онлайн-нараді взяли участь представники Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА, Черкаської агенції регіонального розвитку та Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Додаткова інформація та повне відео вебінару: https://goo.gl/Cqjxpv