Новини

Останні новини
ВІДБУЛИСЬ ФОКУС-ГРУПИ ПО ВІДБОРУ ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ

ВІДБУЛИСЬ ФОКУС-ГРУПИ ПО ВІДБОРУ ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ

В рамках розробки проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2023 роки 08-09 вересня 2020 року відбулись фокус-групи по відбору проектних ідей для включення до Плану реалізації. Засідання проходили в приміщенні Центру розвитку громадянського суспільства „Твій Простір“ у форматі фокус-груп у складі представників науки, громадськості, бізнесу, органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади за участі консультанта зі стратегічного планування Василя Кашевського.

Загалом протягом 2-х днів учасниками фокус-груп розглянуто близько 400 проектних ідей. Зокрема, в рамках стратегічних цілей: ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована розглянуто 49 проектних ідей, ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані – 95 проектних ідей, ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура – 235 проектних ідей, за напрямками СМАРТ-спеціалізації розглянуто 18 проектних ідей.

 

 

Наступні кроки: доопрацювання проектних ідей та включення їх до проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2023 роки, проведення стратегічної екологічної оцінки проекту та винесення на розгляд сесії обласної ради.