Новини

Останні новини
Продовжується підготовка важливих для регіону планувальних документів

Продовжується підготовка важливих для регіону планувальних документів

17 червня 2020 року відбулася наради зі структурними підрозділами ОДА, щодо підготовки комплексних проектних  ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки.

З вступним словом виступив заступник голови обласної державної адміністрації Роман Карманнік який повідомив, що розроблено проект Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки, проте Стратегія не матиме ніякого значення без Планів її реалізації. На першому етапі – План реалізації розробляється на 3 роки впровадження Стратегії, на другому етапі – на наступні 4 роки. Також, він зазначив, що одним із проблемних питань, які наразі виникають, в процесі підготовки Плану реалізації на 2021-2023 роки – це те, що більшість поданих проектних ідей є локальними. Саме тому, була ініційована така нарада,  а її основна мета напрацювати такі комплексні проектні ідеї, які будуть спрямовані на розвиток всієї території області.

Далі слово взяла Любов Ропало директора Черкаської агенція регіонального розвитку, яка розповіла учасникам наради про структуру проектних ідей до плану реалізації стратегії і про особливості її заповнення. Зокрема вона наголосила на важливості підготовки комплексних проектних ідей до Плану реалізації Стратегії на 2021-2023 роки, оскільки це тісно пов’язано з можливістю майбутнього фінансуванням проектів, наприклад коштом державного фонду регіонального розвитку, секторальної підтримки ЄС та інших джерел фінансування.

Також на раді виступав Сергій Даниленко заступник директора Департаменту регіонального розвитку який приділив увагу поняттю комплексності проектних ідей до Плану реалізації, він зазначив, що важливо щоб структурні підрозділи ОДА подали саме такі проекти, які впливатимуть на розвиток всієї області на найближчі 3 роки, навів ряд прикладів таких проектних ідей з галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, житлово-комунального господарства та інших.

Далі учасники наради задавали питання доповідачам, зокрема їх цікавили особливості підготовки проектних ідей, в частині заповнення пунктів, які стосуються фінансування та ін.

За підсумками наради, було прийнято рішення актуалізувати раніше подані проектні ідеї структурними підрозділами ОДА та розробити ряд нових комплексних проектних ідей, які в подальшому будуть включені до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки.