Новини

Останні новини
Відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки

Відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки

Продовжується робота над Стратегією розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки. 29 листопада 2019 року на засіданні, організованому Черкаською агенцією регіонального розвитку спільно з Департаментом регіонального розвитку ОДА та Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, робоча група працювала над ключовими елементами Стратегії: SWOT-аналізом, SWOT-матрицею, стратегічним баченням та стратегічними і операційними цілями.

На засіданні голова облдержадміністрації Роман Боднар поділився думками щодо механізму формування Стратегії розвитку регіону на основі важливих інструментів та принципів. Зазначив, що розробляючи стратегію на кілька років уперед, ми формуємо так звану місію, стратегічні цілі. І це варто робити, опираючись на сучасні розробки у сфері менеджменту управління.

Представники робочої групи працювали в три етапи: обговорювали SWOT-аналіз, SWOT-матрицю, в цілому бачення розвитку регіону, опрацьовували варіанти стратегічних та операційних цілей.

За результатами роботи, планується упродовж тижня оголосити збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії на три роки.

Як зазначила директорка Черкаської Агенції регіонального розвитку Любов Ропало, формуючи цілі та завдання Стратегії, потрібно розуміти, які проектні ідеї реалізовуватимуться. Адже, стратегія – це статика, а план її реалізації – це динаміка й конкретні кроки.

Подальші кроки по розробці Стратегії:

▶️Формування остаточного проекту стратегічних, операційних цілей та завдань;

▶️Оголошення збору проектних ідей до Плану реалізації Стратегії на 2021-2023 роки та їх відбір;

▶️Проведення стратегічної екологічної оцінки Стратегії та Плану реалізації;

▶️Подання проектів документів на розгляд сесії обласної ради.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті Стратегії:

✔️http://strategy2027-ck.gov.ua/

А також в соціальних мережах:

✔️Facebook: https://www.facebook.com/groups/StrategyCK2027/

✔️Telegram: https://t.me/strategy2027ck

✔️Instagram: https://www.instagram.com/strategy_ck_2027/#Черкащина_2027 #cherkasy_region_2027 #develope_Cherkasy_region #smart #strategy