Новини

Останні новини
Воркшоп з проведення публічних консультацій в м. Київ

Воркшоп з проведення публічних консультацій в м. Київ

19.08.2019 в м.Києві відбувся воркшоп щодо організації проведення публічних консультацій в процесі підготовки регіональних стратегій розвитку на 2021-2027 роки.

Протягом всього процесу розробки стратегії розвитку регіону важливо залучати громадян до обговорення та до участі у прийнятті рішень. Публічні консультації мають на меті залучення громадськості до процесу стратегічного планування розвитку області та зміцнення довіри населення до реформ, які наразі відбуваються.

Черкаська область серед пілотних областей України, яким Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) та Всеукраїнська громадська організація “Інститут Республіка” надаватимуть допомогу у проведенні публічних консультацій (пілотними областями також визначені Кіровоградська, Вінницька, Закарпатська, Запорізька, Житомирська, Київська).

Разом з представниками пілотних ОДА участь у воркшопі взяли представники Директорату регіонального розвитку Мінрегіону, генеральний директор Директорату Олена Бойко, експерти Групи радників Програми “U-LEAD з Європою”, НДІ, ВГО “Інститут Республіка”.

Говорили про цілі, які ставлять перед собою публічні консультації, хто є стейкхолдерами та цільовою аудиторією, як формулюються питання під час проведення консультацій, у яких форматах можна їх проводити та як організувати простір для проведення таких консультацій.

Надалі допомога у проведенні публічних консультацій здійснюватиметься безпосередньо в регіонах. У жовтні поточного року представники НДІ та ВГО “Інститут Республіка” планують завітати до Черкащини та спільно провести публічні консультації, що стосуватимуться процесу розробки Державної стратегії розвитку та Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки.