Новини

Останні новини
Кущове навчання в м.Умань

Кущове навчання в м.Умань

В місті Умань відбулось четверте кущове навчання по підготовці проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки.

11 лютого 2020 року в залі засідань Уманської міської ради відбулось четверте кущове навчання за участі представників Уманського, Тальнівського, Жашківського, Монастирищенського, Христинівського, Маньківського районів, міста Умань, ОТГ, сільських, селищних, міських рад зазначених районів, а також науковців, громадських діячів, підприємців.

Учасники ознайомились з метою розробки Стратегії розвитку області на період 2021-2027 роки та Плану її реалізації, цілями стратегії, можливими джерелами фінансування проектів та умовами подання проектів на конкурси для отримання фінансових ресурсів, а також щодо складових заповнення проектної заявки.

По завершенню директор Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало та заступник директора Департаменту регіонального розвитку ОДА Сергій Даниленко провели практичне заняття з написання проектної заявки до Плану реалізації Стратегії.

Цикл кущових навчань завершено.

Дякуємо всім, хто взяв участь та очікуємо на Ваші проектні ідеї.