Новини

Останні новини
В м.Черкаси відбулось перше кущове навчання

В м.Черкаси відбулось перше кущове навчання

Відбулось перше навчання по підготовці проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки.

21 січня 2020 року у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулось перше кущове навчання, яке охопило учасників з числа представників структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в області, Черкаського, Смілянського, Канівського, Кам’янського, Чигиринського районів, міст Черкаси, Сміла, Канів, об`єднаних територіальних громад, міських рад, громадських організацій, закладів вищої освіти – понад 60 осіб.

Директор Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало розповіла учасникам про те, якою є мета розробки Стратегії розвитку області на період 2021-2027 роки та Плану її реалізації, про цілі стратегії, а також здійснила короткий інструктаж щодо заповнення проектної заявки.

Представник Департаменту регіонального розвитку ОДА Альона Богуш розповіла про можливі джерела фінансування проектів та умови подання проектів на конкурси для отримання фінансових ресурсів.

Фінальною частиною навчання було практичне заняття з написання проектної заявки до Плану реалізації Стратегії.

Нагадаємо, що наступне навчання відбудеться у м. Золотоноша 23.01.2020 для представників Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів, а також м. Золотоноша.
Деталі за посиланням.