Новини

Останні новини
Онлайн-нарада з Мінрегіоном

Онлайн-нарада з Мінрегіоном

05 лютого 2019 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад і Групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» провело з телецентру УАРОР онлайн-нараду за участі заступників голів з питань економічного розвитку та керівників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій і Київської міської державної адміністрації.
Мета онлайн-наради – обговорення практичних питань розроблення у 2019 році регіональних стратегій розвитку на новий програмний період 2021-2027 рр.
Від Черкаської області в онлайн-нараді взяли участь представники Департаменту регіонального розвитку та інших структурних підрозділів Черкаської ОДА, а також Черкаської агенції регіонального розвитку, Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, Черкаського відділення Асоціації міст України.
Особлива увага приділялась етапам та методиці розробки проектів регіональних стратегій розвитку на 2021-2027 рр., які розробляються на засадах смарт-спеціалізації.
Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України В. Б. Гройсмана, до 1 грудня 2019 року обласні та Київська міська державні адміністрації мають розробити та подати на розгляд відповідних місцевих рад проекти регіональних стратегій розвитку на новий програмний період 2021-2027 рр., які розробляються на засадах смарт-спеціалізації та активізації міжрегіонального співробітництва.
В ході онлайн-наради було повідомлено, що упродовж 2019 року Мінрегіоном спільно з іншими заінтересованими центральними органами 2 виконавчої влади та групою радників з питань впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «ULEAD з Європою» заплановано проведення низки відповідних навчальних та інформаційних заходів з метою надання методичної допомоги щодо розроблення відповідних стратегічних документів.

Додаткова інформація та повне відео онлайн-наради:
https://goo.gl/XXJYHy